Düzensiz elektrik şikayeti

Düzensiz Elektrik Şikayeti

Aşırı Gerilim

Çözüm Reksan Regülatör

Günümüz Şartlarında Kullandığımız Cihazların Tamamı Elektrik İle Çalışmakta Ve Hatta Bu Cihazlara Neredeyse Bağımlı Olduğumuz Söylenebilir .

Elektriğe Bağlı Olarak Çalışmakta Olan Sistemlerimizi Kalıcı Elektriksel Hasarlara Sebep Olan Elektriksel Olaylara Karşı Da Korumak Zorundayız.

Peki Siz Elektriğe Bağlı Olarak Çalışmakta Olan Sistemlerinizi Kalıcı Hasarlara Sebep Olan Elektriksel Hasarlara Karşı Koruma Altına Aldınız mı?. Elektriksel Hatalara Karşı Bir Koruma Sisteminiz Mevcut mu?

Elektrik Kaynaklı Arızalar İçin Nasıl Bir Koruma Alınır

Almamız Gereken Önlemler Nelerdir ?

Elektrik şebekesinden beslenen elektrikli cihazlar için tehlikeli olan ani aşırı gerilim Düşmesi Ve yükselmesine voltaj dalgalanması  gerilim dengesizliği denmektedir.

Aşırı gerilimden nasıl korunuruz :voltaj regülatörü gerilim hatalarını ortadan kaldırmak amacıyla üretilmektedir

Şebeke Elektriğinden Beslenen Elektrikli  cihazlar ve tesisler ev hastane tıbbi cihazlar kısacası elektrik ile çalışan her cihaz dengesiz gelen gerilim hatalarında telafisi mümkün olmayan zararlara uğramaktadır. Regülatör kullanarak can sıkıcı telafisiz bu probleme son verebilirsiniz.

Bu tip Şebeke kaynaklı  gerilim hatalarından korunabilmenin tek yolu elektrikli cihazlarınıza voltaj regülatörü takmaktan geçmektedir.

Ani  gerilim değişimlerinden korunmak amacıyla üretilen voltaj regülatörleri birkaç sınıfa ayrılmaktadır.

Servo regülatör mikroişlemcili regülatör, kombi regülatörü, kademeli regülatör, statik regülatör,trifaze regülatör monofaze regülatör otomatik regülatörler olarak değişik modellerde regülatörler üretilmektedir. Kullanacağınız mekan veya cihaz ile ilgili en verimli cihazı firmamızı arayarak seçebilirsiniz.