Trifaze Regülatör

Trifaze regülatör fiyatları

Trifaze regülatörler

Sürekli değişken şebeke gerilimini sabit tutmaya yarayan Regülatör  işyerlerimizdeki elektrikli cihazları makinaları korur milyarlarca tl verdiğiniz makinalarınızı  tehlikeli voltajlardan korumak için regülatör takarak koruyun.

Regülatör bozuk gelen elektriği düzeltmek-düşürmek yada yükselmek ve istenen standart değerde sabit tutmak için üretilmiş voltaj düzenleyicidir.Değişken şebeke elektriğini sabit tutmaya yarayan elektrikli cihaza regülatör denir .

Regülatör şebeke elektrik enerjinin değişkenliğini anında fark ederek elektronik yazılımlı devresi sayesinde dci motora sinyal iletir dci motor düşürme ve yükseltme yününe hareket ederek transformatör ve varyağın   çıkış voltajını düzeltmesini sağlar bu sayede regülatörün çıkışı şebeke giriş gerilimi değişse bile çıkışa hep aynı voltaj verir.Regülatörler elektrikle çalışan tüm cihazların sağlıklı uzun ömürlü olması için önem taşımaktadır.

 Trifaze regülatörler

voltaj regülatörü ne işe yarıyor?

Elektrik hattındaki yüklenmelerin  gün geçtikçe artmasından ve alt yapının yetersiz kalmasından dolayı aşırı voltaj yüklenmelerinden şehir şebeke elektrik enerjisi  dalgalanmalara düşme ve yükselmelere sebep olur.

regülatör değişen şebeke dalgalanmalarını  şebekeden gelen enerjiyi istenen  standart voltajda sabitler.

Şehir şebekesi çeşitli etkenlerden geçerek evimize ve işyerimize gelmektedir  bu etkenler  enerjinin düşmesine ve yükselmesine sebep olur, günümüz şartlarında kullanmış olduğumuz teknoloji  hassas elektronik eşyalar bu dalgalanmalardan çok fazla etkilenmekte ve arızalanmaktadır, bu arıza ve verimsiz çalışmaları engellemek  en az seviyeye  indirmek için Reksan voltaj regülatörü önermekteyiz.