Reksan Elektrik

Reksan Elektrik Regülatör

Reksan Elektrik Malzemeleri

Reksan Uzun Ömürlü Voltaj Regülatörleri

Reksan Regülatör, monofaze şebekeli bir daire evde kullanılacaksa klima şohben elektrikli ısıtıcı olmayan evde 10 kVA monofaze regulatör kullanılmalıdır.

Regülatörler ne işe yarar.

Sürekli değişken şebeke gerilimini sabit tutmaya yarayan elektrikli cihaza regülatör denir.

Regülatör,transformatör ( trafo ) varyak ( ayarlı trafo ) ve varyak'a bağlı dci motoru kontrol eden elektronik regülatör devresi ile çalışır elektronik regülatör devresi cihazın çıkışını istenen değerde ayarlanan gerilim aralığında sabit tutmak için dci motor ile şebeke elektrik enerjinin değişkenliğini anında fark ederek düşürme ve yükseltme yününe döndürür. Bu sayede regülatörün çıkışı şebeke elektrik gerilimi değişse bile çıkışa hep aynı voltaj verir.

Reksan Regülatör sorunlu enerjiyi bertaraf eder Reksan Elektrik voltaj regülatörü ile kesin çözüm

Düzensiz Ve Dalgalı Gelen Şebeke Voltajını Düzelten Elektrikli Cihazlarınızı koruyan regülatör modelleri.

Regülatör elektrik dalgalanmalarının önüne geçer elektriğisüzerek evinize işyerinize makinalarınıza iletir reksan regülatörüst düzey teknoloji kaliteli referanslı çözüm.

Voltaj Regülatörü

Regülatör nedir...

Şebeke elektriği ülkemiz genelinde her yerde elektrikli cihazların düzgün çalışması için standart Trifaze 380 Volt Monofaze 220 Volt olması gerekir ancak değişik nedenlere bağlı olarak kullanılan elektrik düşük yüksek dalgalı olarak gelmektedir. Hatalı şebeke elektrik gerilimini olması gereken standart değere getirmek için voltaj regülatörü takmanız tavsiye edilir.