Regülatör

Monofaze regülatör

Monofaze regulatör fiyatı

Monofaze regülatör fiyatları

Monofaze regülatörler

Sürekli değişken şebeke gerilimini sabit tutmaya yarayan  hareketli dalgalı elektrik enerjisini düzelten cihaza regülatör denir.

Regülatör bozuk gelen elektriği düzeltmek düşürmek- yükselmek ve istenen standart değerde sabit tutmak için üretilmiştir. 

Voltaj regülatörleri neişe yaramaktadır Değişken şebeke elektriğini sabit tutma ve düzeltme işlemi yapan  elektrikli cihaza regülatör denir.

Voltaj regülatörü ne işe yarar.?

Voltage Regulator

Regülatör Elektrik hattında meydana gelen elektrik dalgalanmalarına düşme ve yükselmelere çözüm sunar.

Regülatör değişen şebeke dalgalanmalarını  şebekeden gelen elk enerjisini istenen  standart voltajda sabitler.

Regülatörlerin yararı nedir

Şehir şebeke elektriği çeşitli etkenlerden geçerek evimize ve işyerimize gelmektedir bu etkenler elk enerjisinin düşmesine ve yükselmesine sebep olur günümüz şartlarında kullanmış olduğumuz teknoloji hassas elektronik eşyalar bu dalgalanmalardan çok fazla etkilenmekte ve arızalanmaktadır.

Regülatörler bu tip  arıza ve verimsiz çalışmaları engellemek  en az seviyeye  indirmek için üretilmiştir. 

Monofaze Regülatörler standart güç olarak  monofaze 50 kva ya kadar regülatör üretilmektedir özel olarak istenen güçlerde de  üretiyoruz

Elektrik hattının girişine bağlanan Regulatör elektriklerin düşmesi voltaj yükselmesi ve ani dalgalanmaları ortadan kaldırır.Regülatör değişken elektrik enerjisini sabit tutmak ve ayarlamak için üretilmiş voltaj regülatörüdür.