Kademeli Regülatör Kademeli Regülatör Kademeli Regülatör

Kademeli Voltaj Regulatörü

Kademeli Reksan Regülatör

Kademeli Regulatör Fiyatı

Kademeli Regulatör

Kademeli Regülatör

Reksan kademeli regülatör şebeke voltajının aşırı düştüğü yerlerde transformatör yardımı ile Şebeke Voltajını Yükseltmek veya düşürmek için kullanılmaktadır. Transformatörde primer ve sekonder sargıları çıkış voltajı sarılan transformatör'e göre değişir.

Elle kumandalı olan bu regülatörler kullanıcı Regulator çıkış voltajını şalterden kendisi ayarlar şehir şebeke voltajının aşırı düştüğü 40/60volt ile110 volt yerlerde kullanılmaktadır. Bu tür regülatör sadece transformator'den ibarettir içerisinde servo kontrol ünitesi bulunmamaktadır. Ölçü aleti olarak voltmetre kullanılır.Tercihinizi otomatik regülatörlerden yana kullanın.

Otomatik Regülatör Fiyatları

Elektrik hattının girişine bağlanan Otomatik Regulatör'ün farkı nedir Kademeli regülatör'den farklı olarak elektriklerin düşmesi voltaj yükselmesi ve ani dalgalanmaları otomatik algılar ve düşürme yükseltme yaparak elektrik düzensizliğini ortadan kaldırır. Otomatik Regülatörler değişken elektrik enerjisini sabit tutmak ve ayarlamak için üretilmiş voltaj regülatörüdür.

Reksan Regülatör Yüksek hassasiyet denenmiş ve güvenilir sistem üst düzey teknoloji.

Reksan Regülatör özel olarak yüksek hassasiyetli cihazlara uyumlu şekilde üretilmektedir. Cihazlarımızda her türlü teknoloji kullanılarak referanslarımızda görüldüğü üzere çok hassas kurumların ihtiyaçlarına çözüm vermiş kaliteli malzemeler kullanılmıştır.hassas kurumlar hastaneler askeri birlikler yurt savunma sanayileri bankalar üniversiteler büyük spor külüpleri bilgisayar şirketleri tvler fabrikalar gibi vs referanslarımız bunun açık ispatıdır.

%100 Reksan %100 Çözüm %100 Kalite Türkiyede Üretiyoruz Dünyaya Satıyoruz