HAKKIMIZDA

Uygun Regülatör fiyatları Kalite ve yenilikleri ile Güvenilir hale gelen Reksan Regülatör, 35Yılı Aşkın Bilgi ve Birikimini Teknoloji ile buluşturarak en yeni regülatör Teknolojisini, Hızlı Sınırsız Hizmet Anlayışını 7/24 Servis Garantisi ve Ağı ile Güven Testini Tamamlayarak siz değerli müşterilerine özenle hizmet veren Regulatör Firmasıdır.

Reksan Regulatörün Ürettiği Regülatörler Kalitesi ile Dünyanın Her Yerinde Aranan Marka Regülatör Haline getirmiştir.Ülke ekonomisine katkı sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Reksan Regülatör olarak öncelikli prensibimiz kaliteli regulatörler üretmek ve müşteri memnuniyetini üst safada tutmaktır.

Ev için regülatör, işyeri için regülatör, Makina için regülatör kısaca elektrikli teçhizat olan Elektriğin dalgalı, düşük, yüksek geldiği her alana ancak regülatör kullanarak cihazlarınız koruyabilir enerji kaynaklı sorunları voltaj regülatörü ile çözüm bulabilirsiniz.

Regülatör Dalgalı elektriği düzeltirmi? Şebeke elektriği zaman zaman elektrikli cihazların çalışması için standart olan düzeyde gelmemektedir.Örneğin monofaze 220 volt/trifaze 380 volt olması gereken değerlerde gelmez. Değişik nedenlere bağlı şebeke elektriği düşük, yüksek, dalgalı olarak gelir. Regülatör düzgün gelmeyen şebeke elektriğini olması gereken standart değere otomatik olarak ayarlamaktadır. Düzensiz şebeke elektriğini düzenleyen bu cihazlara voltaj regülatörü denir. Regülatör değişken gelen şebeke elektriğini sabit voltajda tutmak, ve elektrikli cihazları elektriksel arızalardan korumak maksadıyla üretilmektedir.

Reksan Regülatör’ün üretmiş olduğu regülatörler şebeke elektrik hattında meydana gelen değişken dalgalı elektrik enerjisini takip altına alırak arıza risklerini ortadan kaldırır. Elektrikli cihazları korur. Regulatör takılı olan yerlerde elektrikli cihazlar zarar görmez, bu amaçla üretilen regülator üzerinden geçen elektriği standart düzeyde tutmaktadır .Voltaj Regülatörü bağlı olan yerlerde elektrik düzgün olduğundan elektrikli cihazlar düzgün çalışır ve arıza riski ortadan kalkar cihazların ömrü uzar daha verimli çalışır .Regülatörler elektrikli cihazların sağlıklı, verimli, uzun ömürlü olması bakımından bütün elektrikli cihazlarda kullanılması gereklidir. Elektrikle çalışan cihazlar regülatör takılı değilse şebeke gerilimlerindeki ani değişimlerden etkilenir ve verimsiz çalışır. En küçük şebeke dalgalanmasında arızalanır. Elektrikle çalışan cihazların arıza yapmaması için regülatör kullanılması gereklidir. Regülatör şebeke elektriğindeki değişmeler sebebiyle çıkış geriliminde meydana gelen dalgalanmaları, istenen sınırlar dahilinde otomatik olarak dengeler ve güvenli enerji kullanılmasını sağlar.

Reksan Regülatör Standartlara Uygun Yerli Üretim Markamız Kalitemizdir Referanslarımızı inceleyin

Mikroişlemcili Regülatör Servo Regülatör Kademeli Regülatör Statik Regülatör Kombi Regülatörü Kesintisiz Güç Kaynağı,Transformatör Trafo Kaynak Makinaları Elektrik panoları Regülatör VaryaklarıVoltaj Regülatörü Voltajaj regülatörü Redresör Regülatör Kutu Şase Kabinleri regülatör Yedek parça ve regülatör teknik servis